Esmaspäev, 27. juuni 2022

Tõde ei ole olemas

 Raisakull on mõnede eakaaslaste ja vanematega vesteldes põgusalt ka ukraina teemat puudutanud. Imelik on kuulda, kuidas paljud pseudokommunismuseajastul suure ja laia kodumaa armees teenides meenutasid, et toonased ukrainlased olid üldse suurimad ülemustele pugejad, et dembli ajaks olid neil mitu paela pagunitel*, alla teatud arvu ei tohtind jummeli pärast olla, ning furaškad uhkelt poolviltu peakolu otsas ja nõnda edasi.

 Mnjah, tõsi küll, pole Raisakull ühegi riigi armees teeninud, siis on ta selle koha pealt lihtsalt vait olnud.
 Põlvkond noorematega tuleb aga jutuks ikka ja jälle biolaborite teema.
Siin on Raisakull õrnalt viidanud hiina pseudokommunismuse töödeldud teabele, mis aina üllitab suure Mao Xi suu läbi antud liini.
Ja kui Raisakull mainib nagu muuseas, et igas riigis on biolabor, viiakse jutt sujuvalt üle prostitutsioonile – Ukraina olevat suurim inimliha eksportija.

 Kulla inimeseloom – ütleb selle peale Raisakull – see on ammu teada, et tüdrukud unistavad suurest rahast ning televisioon müüb seda neile nagu seepi ja öölveissi, lisaks veel alla lääne elatustaseme piiri elamist kuskil külas/linnas, sõja ajal seda enam, asi siis modelliks unistaja kirbule võtta: rahvusvaheline kuritegevus kasutab kõiki vahendeid, olgu see kohalik, vene, albaania, saksa, hispaania, briti või minugi poolest jänki maffia, et saada värsket liha lääne ja või ida turule.
Ega meie inimesed ka puutumata pole jäänud.
Meil vähemalt igas peres hoitakse järeltuleval põlvel silm peal, seal vast ei ole nii suurt kontrolli või siis ähvardustega lämmatatakse seegi maha.
 Aaa, sa küsid, mis ida turg siia puutub?
Hiinas on naiste põud, kui sa seda ei tea. Iga riigi ühiskond on põhimõtteliselt meestekeskne – hiinlastel oli ühe lapse poliitika, kõik sealsed pered eelistasid nagu terves maailmas esiklapsena poisse. Kui tüdruk sündis, näljutati ta lihtsalt ära või juhtus mingi „õnnetus”, mistõttu said hiinlased uuesti loa „poissi treima hakata”. 
 Ma võiks veelgi argumente tuua, kuid nii ühekülgset teemakäsitlust nagu sa mulle serveerid, on ausalt öeldes veidi liiast. Lisaks veel „peavoolu meedia” mainimine koos ärrituvuse tõusuga, tajun üht – sa oled ainult ekrementide allikaid lugenud. Või söödetakse sulle ette Vene-Hiina luure koostatud materjali... 
Mina tean ühte - tõde pole olemas. Ei sinu ega minu.
 Rahune nüüd maha, kulla inimeseloom, lõpetame selle teema. 

____________________
* Jefreitori pagunite triip venitati vanemseersandi pagunitriibu laiuseks...

Kommentaare ei ole: